× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • NAKON POPLAVA

l_a18cbb99f93eda1e65310459a3ad57da.jpg

Ravnateljica Federalne uprave za inspekcijske poslove (FUZIP) i članica Federalnog stožera civilne zaštite (FŠCZ) Ivana Prvulović danas je s glavnim federalnim veterinarskim inspektorom Dražanom Pavićem obišla poplavama pogođena područja u Kiseljaku i Fojnici.

Predstavnike FUZIP-a je u Kiseljaku primio načelnik Općine Mladen Mišurić-Ramljak koje je zajedno s Amelom Babićem iz Civilne zaštite, informirao o stanju na poplavljenim područjima općine Kiseljak.

U Fojnici je poseban fokus posjete bio na provođenju Naredbe FŠCZ koja se odnosi na zaštitu, spašavanje i zbrinjavanje ugoženih, ozlijeđenih i oboljelih životinja, neškodljivog uklanjanja leševa životinja i asanacije terena poduzimanjem sanitarno-higijenskih mjera na područjima pogođenim poplavama s ciljem zaštite zdravlja ljudi i životinja. Kantonalni veterinarski inspektori KSB i zaposlenici Veterinarske stanice Fojnica su informirali predstavnike FUZIP-a o stanju uginulih životinja, te je dogovoreno dalje postupanje na asanaciji terena.

Federalna uprava za inspekcijske poslove svojim kapacitetima ostaje na dispoziciji Federalnom stožeru civilne zaštite, priopćeno je iz Ureda ravnateljice Federalne uprave za inspekcijske poslove. 

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više