
Građani Bosne i Hercegovine danas iskazuju nezadovoljstvo zbog velikih poskupljenja koja su gotovo svakodnevna. Novotravničani i Vitežani također su se priključili bojkotu trgovina i ugostiteljskih objekata..
Reporteri potrala Notra.ba obišli su nekoliko trgovina i trgovačkih centara. Gužvi nema, što je inače uobičajeno za petak, a na blagajnama se može vidjeti tek poneki kupac.
Očigledno je kako se veliki broj građana odazvao ovom bojkotu, a na ovaj način Bosnanci i Hercegovci šalju jasnu poruku!
















Notra.ba

