
Učenici III.3 razreda, smjer elektrotehničari, Srednje škole Novi Travnik zajedno sa svojom profesoricom Željkom Zlojo, posjetili su danas Gradsku knjižnicu Novi Travnik..
Tom prilikom, imali su mogućnost upoznati se s radom knjižnice i njenim potencijalima. U opuštenoj atmosferi čitaonice, održali su debatni sat, razmjenjujući ideje i razvijajući svoje komunikacijske vještine.



Notra.ba

