
Elektroprivreda HZ-HB obavještava svoje korisnike da će u srijedu, 12. veljače doći do prekida u elektrosnabdijevanju za područje Novog Travnika..
Do prekida će doći na stanici TS 10/0,4 kV Polje Podbašica zbog čega će u vremenskim intervalima od 7:30 do 8:30 i od 12 do 16 sati bez struje biti korisnici u naselju Nević Polje.
Korisnici se mole za razumijevanje!
Notra.ba

