
Gradonačelnik Novog Travnika Stjepan Dujo svim je kršćanima uputio čestitku povodom najvećeg kršćanskog blagdana Uskrsa, a čestitku prenosimo u cijelosti:
"Neka svjetlo Kristova uskrsnuća obasja vaše domove radošću i vjerom u bolje sutra. U ime Gradske uprave Novi Travnik i u svoje ime, želim vam sretan i blagoslovljen Uskrs i Vaskrs."

Notra.ba

