
Planinarsko društvo "Kuk" Novi Travnik ponovno je ostvarilo veliki rezultat jer su njegovi članovi Dragan Matošević i Tihomir Rijić osvojili Ararat, najviši vrh Turske!
Naši Novotravničani vrh od 5 137 metara ispenjali su jutros oko 8 sati, a zastava Kuka ponovno se zavijorila na najvišem vrhu Turske.
Prema prvim informacijama vrh su ispenjala 23 od 24 člana ekspedicije.
Čestitke!

Notra.ba

