× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • SERVISNE INFORMACIJE

l_0eef6ee03d76eb5c6685bbc356a2385f.jpg

Vidljivost jutros je smanjena zbog magle, na pojedinim dionicama na manje od 50 metara. Na dionicama u višim predjelima, zbog nešto niže jutarnje temperature, upozorava se na moguće nailaske na poledicu. Skreće se pažnja i na učestale odrone. 

Sljedećih nekoliko dana sanirat će se kosina na magistralnoj cesti Olovo-Semizovac, zbog čega će vozila prometovati usporeno, naizmjeničnim propuštanjem. Podsjećamo, na istoj magistralnoj cesti, ali na drugoj lokaciji, također se izvode sanacijski radovi i prometovanje je usporeno.

Počeli su radovi na sanaciji dilatacija na mostu u mjestu Donje Paprasko, na magistralnoj cesti Konjic-Jablanica. Na mjestu radova postavljeni su semafori i prometuje se naizmjenično, jednom trakom. U tijeku su radovi na deminiranju terena na magistralnoj cesti Tuzla-Bijeljina (na lokaciji Banj Brdo), zbog čega od 8 do 15 sati dolazi do polusatnih prekida prometa.

Zbog radova na zamjeni rasvjetnih tijela za promet je zatvorena cijev u tunelu Igman, na dionici autoceste A-1 Lepenica-Sarajevo zapad. Prometuje se dvosmjerno suprotnom stranom autoceste. Zbog izvođenja radova na implementaciji kablovske kanalizacije na dionici autoceste A-1 Kakanj-Visoko, za promet je zatvorena vozna i zaustavna traka.

Radovi su aktualni i na dionici autoceste A-1 Podlugovi-Sarajevo sjever, kao i na magistralnim cestama: Jajce-Crna Rijeka, Dobro Polje-Miljevina (Sijeračke stijene), Bileća-Trebinje (na lokalitetu Žudojevići) i Gacko-Foča (u Sastavcima), te na ulazu u Neum.

Na magistralnoj cesti Jablanica-Blidinje dozvoljen je promet za vozila do 3,5 tone, dok je za vozila preko 3,5 t promet i dalje prekinut.

Na graničnim prijelazima jutros nema dužih zadržavanja za putnička vozila.

Zbog registracije putnika po novom sustavu izlaska i ulaska u zemlje Europske unije (EES, Entry/Exit System), moguća su duža zadržavanja na graničnim prijelazima.

Granični prijelaz Brčko otvoren je za putnička vozila do 3,5 tone. Od 2. prosinca granični prijelaz Karakaj je otvoren za sve kategorije vozila. Na graničnom prijelazu Šepak zabranjen je promet za sva teretna vozila, priopćeno je iz IC BiHAMK-a. 

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više