× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
kiseljak open 2025
ferro pack 2026 5 mj
kiseljak open 2025
  • TRAVNIK

phpThumb_cache_nedjelja.ba__srce042445c6c3ef5de31307eee457f5804_par237e4a9ca0b8b807a10bf3329368f378_dat1773405382.jpeg

Vrhbosanski nadbiskup metropolita mons. Tomo Vukšić obišao je radove na obnovi zdanja Nadbiskupskog sjemeništa "Petar Barbarić" u Travniku.

Ravnatelj KŠC-a preč. Željko Marić upoznao je nadbiskupa o tijeku obnove te o dinamici planiranih radova, javlja ksc-travnik.net.

Mons. Vukšić je izrazio zadovoljstvo dosadašnjim tijekom radova te zahvalio svima koji su uključeni u ovaj zahtjevan projekt te obećao svoju duhovnu i materijalnu podršku za pronalazak sredstava za završetak procesa obnove.

Inače, Nadbiskupsko sjemenište Petar Barbarić je, nakon 78 godina od oduzimanja, te 18 godina sudskog procesa, presudom Europskog suda za ljudska prava vraćena Vrhbosanskoj nadbiskupiji. Nakon čišćenja zgrade, armiračko-betonskih radova te radova na elektroinstalacijama, u tijeku su molersko-farbarski radovi u prizemlju objekta.

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više