
Jedan od omiljenih festivala se ovog vikenda vraća u Novi Travnik, a dakako radi se o Gastro festu!
Gastro fest će se održati ove subote, 27. lipnja na Gradskom trgu u Novom Travniku, a mirisi i okusi Središnje Bosne i Dalmacije ponovno će privući velili broj posjetitelja.
Svi oni imat će priliku probati domaća jela poput sarme i kešketa, a okusi Dalmacije bit će prezentirani u jelima poput brudeta, manistre s plodovima mora, crnog rižota i raznim vrstama ribe.
U ponudi će biti i razne vrste crnog i bijelog vina, te aperitivi domaće proizvodnje.
Početak je zakazan od 19 sati, stoga dobrodošli!

Notra.ba

