× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • ZNAČAJNA PODRŠKA
werwer23fdsdf.png
 
 
Peroš je na Instagramu objavio video u kojem je na maternjem, engleskom, španjolskom i njemačkom jeziku pozvao sve pratitelje širom svijeta da pomognu ljudima koji su ostali bez svojih domova i bilo kakve pomoći nakon potresa u Hrvatskoj.

"U mom opisu možete naći link za website gdje se mogu dati donacije za potresom pogođene gradove Sisak, Petrinju, Glinu i puno drugih. Svaka mala pomoć je dobrodošla, ti jadni ljudi su ostali bez svega, neki čak bez svojih najmilijih. Pokažite vaše pravo srce. Hvala vam, ljubav i solidarnost svima vama", napisao je u opisu ispod videa.

Njegovu objavu podijelio je i Alvaro Morte (45) koji u seriji "La Casa de Papel" glumi Profesora, glavnog lika.

Story na Instagramu Alvara Mortea, Screenshot: Instagram

"Hrvatska treba pomoć", napisao je Morte.
 
Klix.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više