
Nahid Sarajlić - Kanđo, svim Novotravničanima je poznat kao vrijedni stočar koji se sa svojom obitelji dugo godina bavi stočarstvom i uzgojem krava.
Nahid prodaje mlijeko koje je kako ističe zadnjih 20 godina pola marke po litri, a kaže kako je došlo vrijeme da je skuplji litar vode nego 2 litra mlijeka. Kanđo kaže da je ovo kraj poljoprivrede i da se ne isplati više baviti stočarstvom.
Više pogledajte u reportaži Youtube kanala Srednja Bosna Danas:
Notra.ba

