
Večeras oko 19 sati na magistralnoj prometnici M-5 u mjestu Nova Bila došlo je do prometne nesreće u kojoj je automobil udario pješaka..
Prema prvim dostupnim informacijama s terena u nesreći je ozlijeđeno dijete, a policijski službenici obavljaju očevid.
Promet se na ovoj dionici odvija usporeno, stoga vozače pozivamo na oprez i strpljenje.
Notra.ba

