× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
  • NAJBOLJI HRVATSKI TENISAČ

coric

Najbolji hrvatski tenisač Borna Ćorić poražen je u meču na Mastersu u Rimu od Talijana Travaglie s 2:0 u setovima.

Travaglia je u meč ušao odlično i u prvom setu je na 2:1 breakao Ćorića, ali je odmah po tom uslijedio rebreak za 2:2. Pred sami kraj seta na 5:4 Ćorić gubi svoj servis, a Talijan dobija priliku osvojiti set, ali je ne koristiti. Ćorić pravi break i vraća rezultat na 5:5. Imao je Talijan 40:0 i tri set lopte, ali ih nije uspio iskoristiti. Ćorić je uspio doći do tie breaka, ali Talijan je bolji i osvaja tie break sa 7:2.

Drugi set Ćorić otvara bolje i kod 2:1 uspjeva breakati Talijana, ali na 4:4 Travaglia uzvraća istom mjerom. Kada se već mislilo kako ćemo gledati novi tie break, Ćorić je popustio i dopustio Talijanu još jedan break na 7:5 čime je nastup u Rimu za hrvatskog tenisača bio završen.

Travaglia je slavio s ukupnim rezultatom 7:6 (7:2), 7:5. U osmini finala ide na Berrettinija.