NOTRA BLOG KALENDAR DOGAĐAJA NATJEČAJI MARKETING ARHIVA
  • dujo
BORBA ZA VRH

Susret je počeo izvanredno za Kraljeve koji su do vodstva stigli već u 2. minuti. Carvajal je ubacio s desne strane, a Mariano Diaz je glavom u padu šutirao i pogodio za 0:1.

Nakon toga nije bilo ozbiljnijih prilika. Domaći su imali više od igre, alo teško su dolazili u situacije da ugroze Courtoisa.

Ipak, u 76. minuti Žuta podmornica je uspjela doći do poravnanja nakon što je sudija Hernandez pokazao na penal. Gerard Moreno je preuzeo odgovornost i sigurnim udarcem pogodio je za 1:1.

Do kraja se rezultat nije mijenjao pa je Villarreal ostao drugoplasirani sa 19 bodova, dok je Kraljevski klub četvrtoplasirani sa 17 bodova.

Villarreal - Real Madrid 1:1 (Gerard Moreno 76' pen. / Mariano Diaz 2')