× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
ferro pack 2026 5 mj
  • NBA PREDSEZONA

images-2020-49-pxl-reu-131220-31144444.jpg

Prijetnja koju on predstavlja s trice, a i velik je, pa ga je jako teško čuvati, rekao je njegov suigrač Rudy Gobert koji je naglasio kako njih dvojica trebaju više koristiti igru 2 na 2.

Prošlo je devet mjeseci otkad je najbolji hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović zaigrao u NBA utakmici, a pri svom povratku u predsezoni protiv Phoenixa igrao je tek 17 minuta.

Normalno je to doziranje minutaže zvijezda u predsezoni, no Babo je i u tih 17 minuta zablistao. Iako šuterski nije imao najbolju večer, nakon utakmice su ga nahvalili i suigrač Rudy Gobert i trener Quin Snyder.

- Želimo da on bude ono što je, a on može zabiti na razne načine. Želim da uzima prave šuteve, a za njega je skoro svaki šut pravi šut kad je agresivan. Dobro je imati ga opet - rekao je Snyder.

- Prijetnja koju on predstavlja s trice, a i velik je, pa ga je jako teško čuvati - rekao je Gobert koji je naglasio kako njih dvojica trebaju više koristiti igru 2 na 2.

Babo je zabio 11 poena i uhvatio četiri skoka, a nakon poraza se oglasio i on:

- Na jedan način je čudno, ovo je prvi put u životu da nisam igrao ovoliko dugo. Zaista sam htio igrati da mi se vrati ovaj dobar osjećaj, sretan sam što sam nazad - rekao je Bojan, prenosi 24sata.hr.

Dnevnik.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više