× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • I VEKIĆ PROŠLA

2021-06-16t164027z-1418184346-up1eh6g1abdls-rtrmadp-3-tennis-london_WUC8dlb.jpg

Marin Čilić pobijedio je Fabija Fogninija s 6-3 7-6 (4) te izborio četvrtfinale turnira u Queen'su gdje će igrati protiv Australca Alexa De Minaura. Wimbledon počinje 28. lipnja, pišu 24sata.hr.

Nakon osvojenog turnira u Stuttgartu, Marin Čilić nastavlja 'rešetati' svoje protivnike. Nekadašnji treći tenisač svijeta slavio je u osmini finala Queensa, u Londonu, protiv Talijana Fabija Fogninija s 6-3, 7-6 (4).

Marin je ponudio Fogniniju šansu za break pri rezultatu 1-1, ali ju Talijan nije iskoristio pa ga je hrvatski tenisač kaznio već u sljedećem gemu i odjurio na 4-1, a do kraja seta Fognini nije osvojio niti jedan poen na Čilićevom servisu.

Fognini je u drugom setu odmah odjurio na 3-0, ali Marin se vraća u set 'breakom' za 4-3. Ponudio je naš tenisač i set loptu pri servisu za 'tie break', ali Fognini ju nije iskoristio, a u odlučujućem gemu, bolje se snašao naš tenisač i tako upisao sedmu uzastopnu pobjedu na Touru!

Dok se Petra Martić priprema za Wimbledon u Berlinu, Donna Vekić isto radi malo bliže - u Nottinghamu. Tamo je nakon slavlja u prvom kolu protiv Jones, izbacila i Camilu Giorgi s 2-6, 6-3, 6-4 te izborila četvrtfinalni ogled s Watson.

Manje je od nje bila uspješna Dućanka koja je izgubila od Belinde Benčić s 6-3, 6-4.

 

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više