× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • MILJENIK NAVIJAČA HAJDUKA

268593611_113178871217568_5596682447467641245_n.jpg

Miljenik navijača Hajduka, Senijad Ibričić poziva na učlanjenje u Hajduk u Novom Travniku!

Za Hajduk je Ibričić odigrao ukupno 156 utakmica i pritom postigao 63 gola, a posebno se pamti pogodak na Poljudu u pobjedi protiv Dinama 2009. godine i pogodak u pobjedi protiv Unirea 2010. godine kada je napravio slalom kroz protivničku obranu.

S Hajdukom je osvojio kup u sezoni 2009./10 i iste je godine dobio nagradu navijača "Hajdučko srce". Jedan je od rijetkih igrača koji je dobio svoj mural.

Senijad Ibričić je već uključen u projekt "Za sva vrimena" i njegovo ime je vječno upisano u tematskom parku na Poljudu zajedno s ostalim navijačima.

Sve informacije oko učlanjena i rada Hajduka u Novom Travniku možete dobiti na njihovoj facebook stranici NT 1911.

Notra.ba

 

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više