
Novotravnički Judo klub "Zmaj" za vikend je osvojio nevjerojatnih 17 medalja, a članovi ovog kluba nastupili su na dva natjecanja, na Federalnom prvenstvu i na turniru "Sarajevo Open"..
Na Federalnom prvenstvu uspjehe su zabilježili: Zara Šerifović (3. mjesto), Hamza Hodžić (2. mjesto), Ajdin Delić (3. mjesto), Tarik Mehanović (3. mjesto), Nejla Zahirović (3. mjesto), Faris Kasumović (2. mjesto), Amar Hodžić (3. mjesto) i Imran Mehnović (2. mjesto)
Na "Sarajevo Open-u" uspjehe su zabilježili: Uma Haseljić (3. mjesto), Amar Zahirović (3. mjesto), Tarik Kukić (3. mjesto), Ismil Amidžić (3. mjesto), Eldar Hajrić (2. mjesto), Edim Dužan (2. mjesto), Muhamed Perenda (3. mjesto), Haris Perenda (3. mjesto) i Zara Šerifović (1. mjesto)
Čestitke!
Notra.ba

