
Juniorke Odbojkaškog kluba "Victory" Novi Travnik sutra u Vitezu igraju završnicu natjecanja Odbojkaškog saveza SBŽ/ŽSB gdje će se boriti za naslov prvaka!
Pored juniorki kluba našeg grada u završnici natjecanja našle su se i ekipe: OK "Vitez", OK "Sloga" i OK "Time Out".
Našim odbojkašicama želimo puno sreće i što bolji uspjeh, međutim i sam plasman među 4 najbolje ekipe županije itekako je veliki podvig.
Bravo!
Notra.ba

