
Nogometaši Nogometnog kluba Novi Travnik sutra igraju 25. kolo Druge lige FBiH - Zapad, a novi protivnik našim dečkima bit će NK Vitez iz Bužima..
Novi je trenutno sedma momčad lige s 32 osvojena boda, uz gol razliku od +4. Njihovi sutrašnji protivnici su pretposljednja momčad lige s tek 19 osvojenih bodova i gol razliku od -12.
U prvom susretu ovih momčadi koji je odigran u našem gradu domaćini su slavili s minimalnim rezultatom od 1:0.
Novotravničani međutim na sutrašnje gostovanje odlaze dosta oslabljeni jer će nedostajati veliki broj prvotimaca. Prema službenim informacijama na gostovanje odlazi točno 11 igrača uz veliki broj mladih igrača, stoga će pozitivan rezultat biti i više nego iznenađenje.
Susret je zakazan za termin od 17 sati.
Naprijed Novi!
Notra.ba

