
Malonogometni klub Novi Travnik organizira Futsal tjedan koji će se održati od 15. do 22. lipnja povodom obilježavanja Dana općine Novi Travnik..
Nagradni fond iznosi 3 000 KM, a osigurane su i nagrade za najboljeg igrača i vratara.
Turnir se igra po sustavu 4+1, u ekipi je moguće imati samo 3 profesionalca, dok maksimalni broj igrača po ekipi ne smije prelaziti 10.
Kotizacija iznosi 100 KM po ekipi, a prijave su moguće do 12. lipnja.
Notra.ba

