
Omladinski pogon Nogometnog kluba Novi Travnik danas je imao uspješan početak vikenda jer su pored cicibana pobjede ostvarile i selekcije predpionira i pionira..
Predpioniri trenera Ivana Rezdeušeka slavili su nad ekipom NK Kreševa s 0:3, a pogotke su postigli Adin Zahirović (16. min') i Petar Slišković x2 (4.,22. min').
Pioniri trenera Selvera Hodžića su pak nadigrali ekipu Fojnice minimalnim rezultatom od 1:0, a jedini pogodak na susretu postigao je Tarik Dervišić u 55. minuti susreta.
Bravo dečki!

Notra.ba

