× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • (FOTO)

pagesucicluka1.jpg

Ovog vikenda se održavao Međunarodni stolnoteniski turnir "Bosna Open" u Sarajevu za sve starosne kategorije, a Stolnoteniski klub "CM Vitez" imao je tri predstavnika, Luku Sučića i Dragana Kuzmanovića u najmlađim kadetima, te Marija Gudelja u kadetima.

Fenomenalni Luka Sučić pobjednik je turnira u svojoj dobnoj skupini, a ovaj mladi Travničanin suvereno je osvojio prvo mjesto i na taj način opravdao ulogu favorita. Sučić je turnir osvojio sa samo jednim izgubljenim setom, i to u finalu.

S ovom titulom Luka je potvrdio prvo mjesto na tablici najmlađih kadeta u BiH! 

Dragan i Mario su odigrali dobar turnir, ali nažalost nisu uspjeli proći grupnu fazu i domoći se glavnog ždrijeba.

Čestitke!

313018721_453252890128231_5269189627968917994_n.jpg312724146_453252253461628_2637207036548431064_n.jpg312625305_453252393461614_6535139065020463571_n.jpg312856489_453252370128283_6820897226507352797_n.jpg313093711_453252726794914_3102895520315641537_n.jpg312574893_453252330128287_7354699323316773433_n.jpg

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više