
Ovog vikenda se održavao Međunarodni stolnoteniski turnir "Bosna Open" u Sarajevu za sve starosne kategorije, a Stolnoteniski klub "CM Vitez" imao je tri predstavnika, Luku Sučića i Dragana Kuzmanovića u najmlađim kadetima, te Marija Gudelja u kadetima.
Fenomenalni Luka Sučić pobjednik je turnira u svojoj dobnoj skupini, a ovaj mladi Travničanin suvereno je osvojio prvo mjesto i na taj način opravdao ulogu favorita. Sučić je turnir osvojio sa samo jednim izgubljenim setom, i to u finalu.
S ovom titulom Luka je potvrdio prvo mjesto na tablici najmlađih kadeta u BiH!
Dragan i Mario su odigrali dobar turnir, ali nažalost nisu uspjeli proći grupnu fazu i domoći se glavnog ždrijeba.
Čestitke!






Notra.ba

