
Nogometaši Nogometnog kluba Novi Travnik poraženi su na gostovanju kod ekipe NK "Bratstvo" u okviru 14. kola Druge lige FBiH - Zapad..
Novi je poražen rezultatom 3:1, a jedini pogodak za naše dečke postigao je Nesib Mandžuka.
U sljedećem, 15. kolu koje je ujedno i posljednje pred zimsku stanku, nogometaši našeg grada na svom stadionu dočekuju ekipu Viteza.
Susret je na rasporedu za 7 dana od 13 sati i 30 minuta!

Notra.ba

