
Nogometaši Nogometnog kluba Novi Travnik poraženi su u posljednjem kolu zimskog dijela sezone Druge lige FBiH - Zapad od posljednjeplasirane ekipe lige, Viteza iz Bužima..
Novi je gotovo cijelu utakmicu bio dominantnija i bolja momčad, a već u prvom dijelu viđeno je preko 5-6 izglednih prilika za vodstvo Novog.
Na odmor se ipak otišlo s 0:0.
U nastavku je Novi došao do vodstva preko Mirze Silajdžije u 68. minuti, no unatoč sjajnoj igri Novi nije uspio zadržati 3 boda.
Najprije su gosti iz ničega došli do poravnanja u 82. minuti susreta, da bi pred sami kraj susreta jedna visoka lopta prevarila domaćeg vratara, što jer značilo poraz Novog od 1:2.
NK Novi Travnik - NK Vitez Bužim 1:2






Notra.ba

