
Odbojkaški klub "Victory" organizirao je za proteklog vikenda turnir u odbojci povodom Dana državnosti BiH, a na turniru je sudjelovalo pet ekipa!
Sudjelovanje na jedanaestom turniru povodom Dana državnosti uzele su pored dvije domaće ekipe i ekipe: OK "Prijedor", OK "Sloga", OK "Iskra" i OK "Kaćuni".
Bitno je naglasiti kako je turnir održan u okviru projekta "Živimo odbojku, odbacimo poroke", a podržan je od strane FMON organizacije!
Čestitke sudionicima!












Notra.ba

