
Odbojkaški klub "Victory" Novi Travnik nastupio je danas na 11. Božićnom odbojkaškom turniru u Busovači koji organizira istoimeni klub..
Juniorke Victorija su odigrale dobar turnir, te su stigle do trećeg mjesta, a u utakmici za treće mjesto odbojkašice Victorija savladale su Ženski odbojkaški klub "Libero" također iz našeg grada.
Victory je slavio s 2:0, no jednako treba čestitati i odbojkašicama Libera koje se prevođene novom trenericom Petrom Dujmović pojavljivaju na sve većem broju turnira.
Bravo za obje novotravničke ekipe!


Notra.ba

