
Za vikend je s Međunarodnim turnirom Aladža-Oaza Open u Ilijašu otvorena nova stolnoteniska godina, a član Stolnoteniskog kluba CM Vitez, Luka Sučić nastavio je s odličnim igrama koje je prikazao i u prvom dijelu sezone.
U kategoriji najmlađih kadeta (u11) suvereno je prošao kroz turnir ne prepustivši protivnicima nijedan set. Od grupne faze pa sve do finala Luka je svaki meč završavao u tri seta.

S novim zlatom Luka je učvrstio vodeću poziciju na ljestvici najboljih najmlađih kadeta u BiH, a ako nastavi s ovakvim odličnim igrama sasvim je sigurno da će i i na kraju sezone završiti kao broj 1.
Bravo Luka i sretno dalje!



Notra.ba

