
Stolnotenisač Stolnoteniskog kluba "CM Vitez" Luka Sučić došao je ovog vikenda do novog odličja, ovoga puta brončanog sjaja..
U Ilijašu je održan Memorijalni turnir "Kemo Fazlić"za kategoriju najmlađih kadeta. Klub iz Viteza je nastupio s dva predstavnika, Lukom Sučićem i Draganom Kuzmanovićem.
Oba igrača su uspješno prošla grupnu fazu i međusobno su se sastali u četvrtfinalu.
U klupskom susretu Sučić je bio uspješniji, te je tako izborio polufinale gdje je zaustavljen od Mateja Topalovića iz Banja Luke rezultatom 3:1.

Iako je bio prvi favorit turnira Luka se ovaj put ipak morao zadovoljiti s odličnim trećim mjestom i brončanim odličjem.
Čestitke!

Notra.ba

