
Sve utakmice koje će biti odigrane sljedećeg vikenda u natjecanjima pod okriljem Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine počet će minutom šutnje kako bi se odala počast žrtvama pucnjave koja se dogodila u školi "Vladislav Ribnikar" u Beogradu, priopćeno je iz NSBiH.
- NSBiH izražava sućut obiteljima i prijateljima žrtava ovog tragičnog događaja koji se dogodio u Beogradu - navodi se u priopćenju.
Notra.ba

