
Cicibani Omladinskog pogona Nogometnog kluba Novi Travnik završili su kao trećeplasirani na natjecanju za prvaka Ciciban lige..
U polufinalnoj utakmici protiv FK Vitez nakon vodstva od 2:0 i bezbroj neiskorištenih prilika gosti su uspjeli poravnati na 2:2 i nakon boljeg izvođenja šesteraca plasirati se u finale.
Strijelac oba pogotka za našu momčad bio je Minel Imamović.
U utakmici za treće mjesto dečki su igrali protiv ŠF Sport Prevneta, a priliku za igru dobili su svi dječaci i utakmica je ponovno u regularnom vremenu završila 2:2.
Ovoga puta Novotravničani su imali više sreće te su slavili nakon izvođenja šesteraca.
Strijelci u regularnom tijeku susreta za našu momčad bili su Nadim Zaimović i najbolji strijelac Sandro Buzić.
Čestitke treneru Miroslavu Ragužu i njegovim dečkima na još jednom sjajnom rezultatu!
Notra.ba

