× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • SJEDEĆA ODBOJKA

l_cec49563e56feeaf444be74e06d81124.jpg

Odbojkaši Kluba sjedeće odbojke Spid iz Sarajeva pobjedici su ovogodišenje Eurolige. 

Na završnom turniru u talijanskom Fermu u finalu su pobijedili europskog viceprvaka ekipu Kijeva iz Ukrajine rezultatom 3:1 (25:13, 25:20, 21:25, 25:14). 

U polufinalu su u bh. derbiju bili bolji od SKISO "Sinovi Bosne" iz Lukavca s 3:0.

Također igrači "Spida" osvojili su i individualne nagrade pa je tako Dževad Hamzić MVP turnira, kapetan Sabahudin Delalić najbolji tehničar, a Eldar Hamzić najbolji libero turnira.

Ekipu Spida u Euroligi predstavljali su: igrači Sabahudin Delalić, Dževad Hamzić, Asim Medić, Adnan Manko, Nizam Čančar, Armin Šehić, Edin Rizvanović, Muhamed Ligata, Muhamed Kapetanović, Alen Prašović, Albin Hadžić, Adin Likić, Eldar Hamzić, na čelu sa stručnim stožerom Ifet Mahmutović (trener), Sead Delalić (asistent trenera), Dževad Šabeta (tim menager).

Odbojkaši Spida su pored ovog uspjeha sedmerostruki prvaci Europe te dva puta viceprvaci svijeta. Uz to su osvojili 21 put titulu prvaka Bosne i Hercegovine, priopćeno je iz kluba. 

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više