× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

rukometasice-kiseljakk

Ovoga vikenda u Kiseljaku će biti obilježena jedna velika sportska obljetnica.

Naime, ovih dana se navršava preko 50 godina od formiranja školske ženske rukometne ekipe te 20 godina klupskog ženskog rukometa. Tim povodom, vodstvo Hrvatskog ženskog rukometnog kluba Kiseljak priprema monografiju koja će popratiti razvitak ovog popularnog sporta u našoj Općini. U cilju prikupljanja što više materijala, vodstvo Kluba će narednog vikenda održati jednu sportsku manifestaciju točnije rukometni turnir s ciljem okupljanja što više sadašnjih a pogotovo bivših igračica kako bi njihove uspomene i impresije mogli dokumentirati za potrebe izdavanja monografije.

Manifestacija pod nazivom "Budimo zajedno" održat će se 16. i 17. travnja u gradskoj dvorani gdje će se odigrati nekoliko rukometnih utakmica, prvenstvenih ali i prijateljskih, prema sljedećem rasporedu:

Subota,16.travanj 2016.

Triko Sarajevo- HŽRK Kiseljak 14:00
RK Kreševo-HŽRK Kiseljak (prvenstvo) 15:30
ŽRK Hadžići- HŽRK Kiseljak 17:00

Nedjelja,14.travanj 2016.

Revijalna utakmica mladih rukometašica 14:00
ŽRK Bosna Visoko - HŽRK Kiseljak(prvenstvo)15:30
ŽRK Vitez-HŽRK Kiseljak (seniori) 17:00

Iz Kluba pozivaju sve rukometašise koje su trenirale ili igrale rukomet od 1962. do 2016. godine da im se pridruže na turniru te pruže svoj doprinos kompletiranju monografije naziva "50 godina rukometa".

{jlex}picasa:114258804164824292576/MonografijaKiseljackeRukometasice{/jlex}

im|artinfo.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Sarajevski Kiseljak
Ecos

rukometasice-kiseljakk

Ovoga vikenda u Kiseljaku će biti obilježena jedna velika sportska obljetnica.

Naime, ovih dana se navršava preko 50 godina od formiranja školske ženske rukometne ekipe te 20 godina klupskog ženskog rukometa. Tim povodom, vodstvo Hrvatskog ženskog rukometnog kluba Kiseljak priprema monografiju koja će popratiti razvitak ovog popularnog sporta u našoj Općini. U cilju prikupljanja što više materijala, vodstvo Kluba će narednog vikenda održati jednu sportsku manifestaciju točnije rukometni turnir s ciljem okupljanja što više sadašnjih a pogotovo bivših igračica kako bi njihove uspomene i impresije mogli dokumentirati za potrebe izdavanja monografije.

Manifestacija pod nazivom "Budimo zajedno" održat će se 16. i 17. travnja u gradskoj dvorani gdje će se odigrati nekoliko rukometnih utakmica, prvenstvenih ali i prijateljskih, prema sljedećem rasporedu:

Subota,16.travanj 2016.

Triko Sarajevo- HŽRK Kiseljak 14:00
RK Kreševo-HŽRK Kiseljak (prvenstvo) 15:30
ŽRK Hadžići- HŽRK Kiseljak 17:00

Nedjelja,14.travanj 2016.

Revijalna utakmica mladih rukometašica 14:00
ŽRK Bosna Visoko - HŽRK Kiseljak(prvenstvo)15:30
ŽRK Vitez-HŽRK Kiseljak (seniori) 17:00

Iz Kluba pozivaju sve rukometašise koje su trenirale ili igrale rukomet od 1962. do 2016. godine da im se pridruže na turniru te pruže svoj doprinos kompletiranju monografije naziva "50 godina rukometa".

{jlex}picasa:114258804164824292576/MonografijaKiseljackeRukometasice{/jlex}

im|artinfo.ba

REDAKCIJA PORTALA

info@notra.ba

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.