
U organizaciji Odbojkaškog kluba "Victory" u Novom Travniku je održano edukativno i zanimljivo predavanje o pravilima ovog sve popularnijeg sporta..
Predavanje je održao trener ovog sportskog kolektiva, Adis Alić.

Važno je istaknuti kako je predavanje održano u okviru projekta "Odbojka u srcu", a kojeg OK "Victory" provodi uz pomoć Općine Novi Travnik.
"Osvježili smo već stečena znanja o pravilima odbojkaške igre i stekli nova znanja. Dijelili smo reklamni materijal, igrali odbojku i lijepo se družili. Treniraj s nama!", poručili su iz ovog novotravničkog sportskog kolektiva.



Notra.ba

