× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

NK Kiseljak pobjeda

Proljetni dio nogometne sezone u sklopu Prve županijske lige ŽSB konačno je počeo. Nogometni klub Kiseljak kao jesenski prvak ovoga je vikenda gostovao u Travniku kod Nogometnog kluba Mladost. Nakon prvog poluvremena bez pogodaka u 50. minuti pogotkom Vlatka Bošnjaka Kiseljačani dolaze do prednosti koju pak 20 minuta poslije na konačnih 2:0 povećava Dario Pecirep.

Sljedeće kolo na Stadionu hrvatskih branitelja u Kiseljaku gostovat će trenutno drugoplasirana momčad Busovače u možda i ključnoj utakmici sezone. Ukoliko naša ekipa ostvari pobjedu bit će to velik korak ka konačnoj tituli prvaka.

im|artinfo.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST

NK Kiseljak pobjeda

Proljetni dio nogometne sezone u sklopu Prve županijske lige ŽSB konačno je počeo. Nogometni klub Kiseljak kao jesenski prvak ovoga je vikenda gostovao u Travniku kod Nogometnog kluba Mladost. Nakon prvog poluvremena bez pogodaka u 50. minuti pogotkom Vlatka Bošnjaka Kiseljačani dolaze do prednosti koju pak 20 minuta poslije na konačnih 2:0 povećava Dario Pecirep.

Sljedeće kolo na Stadionu hrvatskih branitelja u Kiseljaku gostovat će trenutno drugoplasirana momčad Busovače u možda i ključnoj utakmici sezone. Ukoliko naša ekipa ostvari pobjedu bit će to velik korak ka konačnoj tituli prvaka.

im|artinfo.ba

REDAKCIJA PORTALA

info@notra.ba

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više