× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
  • DRUGA LIGA FBiH - ZAPAD

Nogometaši Nogometnog kluba Novi Travnik poraženi su na posljednjem susretu jesenskog dijela sezone Druge lige FBiH - Zapad, a novi poraz Novotravničanima nanijela je ekipa FK Krajina s 3:2..

Novotravničani su u vodstvo došli u 25. minuti preko Mirze Silajdžije, no vodstvo Novog trajalo je samo 12 minuta kada je u 37. minuti rezultata izjednačio Edis Nuhanović.

Pred kraj prvog dijela u 44. minuti susreta domaćini su potpuno rezultat okrenuli u svoju korist, te su pogotkom Ermina Mizića iz jedanaesterca otišli na predah s prednošću od 2:1.

U nastavku je Novi zaigrao bolje, te su u 50. minuti došli do poravnanja rezultata na 2:2, a u 50. minuti u strijelce se upisao Senahid Omerdić.

Ipak, domaći igrači nisu dozvolili podjelu bodova, te je u 75. minuti za tri nova boda domaćina pogodio Dino Topić.

Novi će tako nakon jesenskog dijela sezone i 15. odigranih kola ostati pretposljednja momčad lige sa 8 osvojenih bodova i gol razlikom od -19.

Novotravničani će proljetni dio sezone otvoriti 16. ožujka susretom protiv NK Viteza na domaćem terenu.