
Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci pobjedom je započela nastup u Zlatnoj ligi nacija, koja se održava u Sarajevu.
Izabranici izbornika Ifeta Mahmutovića su u prvom meču turnira, koji se igra u dvorani hotela Hills na Ilidži, pobijedili reprezentaciju Hrvatske s 3:0 (25:15, 25:22, 25:15).
Drugi meč reprezentacija BiH igra večeras od 20 sati protiv reprezentacije Srbije.
U prva dva meča današnjeg programa Srbija je pobijedila Poljsku s 3:1, a Njemačka reprezentaciju Ukrajine s 3:2.
Notra.ba

