
Pred 14. izdanje sjajnog odbojkaškog turnira "Victory Cup" koji organizira istoimeni klub iz našega grada stižu fantastične vijesti. Kadetkinje Odbojkaškog kluba "Victory" Novi Travnik postale su danas prvakinjama GMS Omladinske odbojkaške lige Srednjobosanske županije!
Novotravničanke su na final fouru najprije u polufinalu s 2:0 savladale OK "Kaćuni", da bi potom i u finalu potpuno uverljivo savladale OK "Jajce-Nansen".
"Igrali smo dominantno uz sjajan natjecateljski naboj, a odlična psihološka priprema uz vedar sportski duh nosili su nas do potpuno zaslužene pobjede. Bravo za ekipu, a hvala svima koji su nam pružili iskrenu podršku i na taj način dodatni motiv za postizanje ovog rezultata", priopćeno je iz vodstva novotravničkog kluba.
Čestitke na još jednom sjajnom uspjehu!
Notra.ba

