× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • ODIGRAN FINAL FOUR

444952291_856147246534464_8013633644432648720_n.jpg

Pred 14. izdanje sjajnog odbojkaškog turnira "Victory Cup" koji organizira istoimeni klub iz našega grada stižu fantastične vijesti. Kadetkinje Odbojkaškog kluba "Victory" Novi Travnik postale su danas prvakinjama GMS Omladinske odbojkaške lige Srednjobosanske županije!

Novotravničanke su na final fouru najprije u polufinalu s 2:0 savladale OK "Kaćuni", da bi potom i u finalu potpuno uverljivo savladale OK "Jajce-Nansen".

"Igrali smo dominantno uz sjajan natjecateljski naboj, a odlična psihološka priprema uz vedar sportski duh nosili su nas do potpuno zaslužene pobjede. Bravo za ekipu, a hvala svima koji su nam pružili iskrenu podršku i na taj način dodatni motiv za postizanje ovog rezultata", priopćeno je iz vodstva novotravničkog kluba.

Čestitke na još jednom sjajnom uspjehu!

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više