
Nogometaši Nogometnog kluba Novi Travnik poraženi su na početku nove sezone Druge lige FBiH - Zapad, a nogometaši našega grada poraženi su 3:0 od ekipe NK Vitez..
Novotravničani nisu na najbolji način otvorili novu sezonu, a priliku za popravak i bolji rezultat imat će već sljedećeg vikenda kada će snage odmjeriti s ekipom FK Vitez.
Susret će se odigrati u subotu, 24. kolovoza od 17 sati na Gradskom stadionu Novi Travnik.

Notra.ba

