
Hrvatska judašica Katarina Krišto posjetila je večeras Judo klub "Zmaj" Novi Travnik te je s judašima i judašicama ovog sportskog kolektiva podijelila svoje bogato iskustvo, a obavljen je i zajednički trening.
Krišto je inače reprezentativka Hrvatske, osvajačica je velikog broja odličja s europskih i svjetskih kupova, a svakako vrijedi izdvojiti i osvojeno peto mjesto na Olimpijskim igrama.
Vjerujemo kako je za članove JK "Zmaj" ovo bilo posebno iskustvo te da će prenesene savjete znati iskoristiti i što bolje prikazati.









Notra.ba

