
Odbojkašice Odbojkaškog kluba Victory u novu su godinu ušle na najbolji mogući način jer su ove subote u Kiseljaku uvjerljivo osvojile drugo izdanje turnira "Kup Grada Kiseljak"!
Novotravničke juniorke su u polufinalu savladale domaćina OK "Alfa" Kiseljak, a potom su u finalu pobjedile i odličnu ekipu HOK "Široki" Široki Brijeg prikazavši sjajnu igru i veliku borbenost.
Bravo!



Notra.ba

