
Kadetska selekcija Nogometnog kluba Novi Travnik na najbolji je mogući način otvorila novu sezonu Omladinske lige Bosne i Hercegovine jer su s visokim rezultatom savladali vršnjake iz Nogometnog kluba Busovača..
Novotravničani su Busovljake pobijedili s čak 7:3.
Bravo ekipa!
Notra.ba

