
Učenici iz Novog Travnika, odnosno ekipa "Vatrene lopte" pod vodstvom učiteljica Tanje Medić i Nikoline Drežnjak osvojili su odlično treće mjesto na velikom međunarodnom finalu Sportskih igara mladih koje se održava u Splitu!
Novotravnički mališani su ponovno zablistali u igri graničar, a još su jednom svoj grad predstavili u najljepšem i najboljem svjetlu.

Podsjećamo, Sportske igre mladih najveća su amaterska sportska manifestacija u Europi koja već 29 godina promiče zdrav način života, toleranciju i prijateljstvo među djecom i mladima. Tijekom 2025. godine na Igrama sudjelovalo je 353.848 djece i mladih – u Hrvatskoj njih 123.985, u Bosni i Hercegovini 71.234, u Srbiji 100.060, dok je u Sloveniji svoje sportske vještine pokazalo 58.560 SIM-ovaca.
Čestitke našim Novotravničanima!

Notra.ba

