
Odbojkaški klub "Victory" danas je u Gradskoj sportskoj dvorani u Novom Travniku organizirao turnir "Odbojka spaja", a domaće su odbojkašice osvojile turnir u obje dobne skupine..
U kategoriji 2011./12. godište (pionirke) u finalu su savladale OK "Winner" iz Zenice, dok je treće mjesto zauzela ekipa OK "Travnik". U kategoriji 2013./14. (predpionirke) poredak je bio isti, a na turniru je nastupio i drugi novotravnički klub, Ženski odbojkaški klub "Libero".
Kako i sam naziv turnira kaže naglasak je danas bio na sportskom povezivanju i druženju.
Bravo za sve!

















Notra.ba

