
Nakon ljetne pauze prvo natjecanje na kojem su nastupili judaši Judo kluba "Zmaj" Novi Travnik je međunarodni turnir u Sarajevu. Kao što je to uvijek do sada bio slučaj, Novotravničani su se doma vratili s velikim brojem odličja, točnije njih 12!
Srebro su osvojili Eldar Hajrić, Uma Haseljić i Midhet Mujezinović, dok su se za broncu izborili Hamza Hodžić, Zara Šerifović, Nedim Haskić, Ahmed Burak, Semir Šakić, Isa Kapetan, Davud Krnjić, Semir Šakić i Ema Omerović.
Čestitke svima!

Notra.ba

