
Članovi Judo kluba "Zmaj" Novi Travnik nastupili su ovog vikenda u Bihaću na judo kupu, a kući se naši sportaši vraćaju s 15 novih odličja! Važno je istaknuti kako je svaki judaš iz našega grada osvojio barem jedno odličje, a Zara Šerifović proglašena je najuspješnijom natjecateljicom u konkurenciji pionirki. U ukupnom poretku klub našega grada osvojio je prvo mjesto!
Novotravničani su osvojili čak 7 zlata i to: Zara Šerifović, Hamza Hodžić, Leon Gavrić, Tarik Kukić, Vedad Haskić, Burak Ahmed i Ali Tatar. U Novi stiže tri srebra, a osvojili su ih: Nedim Haskić, Džanan Zahirović i Eldar Zahirović.
Za broncu su se pak izborili: Tarik Mehanović, Eldar Hajrić, Ajnur Haskić, Armin Tahirović i Edim Duzan.
Čestitke i bravo!

Notra.ba

