× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • JUDO

565146621_10236960540246905_2797956016597205124_n.jpg

Članovi Judo kluba "Zmaj" Novi Travnik nastupili su ovog vikenda u Bihaću na judo kupu, a kući se naši sportaši vraćaju s 15 novih odličja! Važno je istaknuti kako je svaki judaš iz našega grada osvojio barem jedno odličje, a Zara Šerifović proglašena je najuspješnijom natjecateljicom u konkurenciji pionirki. U ukupnom poretku klub našega grada osvojio je prvo mjesto!

Novotravničani su osvojili čak 7 zlata i to: Zara Šerifović, Hamza Hodžić, Leon Gavrić, Tarik Kukić, Vedad Haskić, Burak Ahmed i Ali Tatar. U Novi stiže tri srebra, a osvojili su ih: Nedim Haskić, Džanan Zahirović i Eldar Zahirović.

Za broncu su se pak izborili: Tarik Mehanović, Eldar Hajrić, Ajnur Haskić, Armin Tahirović i Edim Duzan.

Čestitke i bravo!

567065643_10236960539046875_4761322336192047446_n.jpg

Notra.ba

 

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više