
Judo klub "Zmaj" Novi Travnik nastupio je ovog vikenda na Međunarodnom turniru "Kakanj Open", a kući se naši sportaši vraćaju s 31 osvojenom medaljom i 4. osvojenim mjestom u ukupnom poretku..
Zlatnu medalju osvojili su: Hamza Hodžić, Nedim Haskić, Harun Janjarac, Vedad Haskić i Midhet Mujezinović, dok su se srebrom okitili: Adnan Delić (x2), Tarik Mehanović (x2), Edim Duzan, Leon Gavrić (x2) i Tarik Kukić.
Za broncu su se pak izborili: Zara Šerifović (x2), Eldar Hajrić, Imran Ješilović, Abdurahman Mrakić, Ivo Petar Perić, Adin Heljić, Omar Rizvić, Davud Krnjić, Abdulah Šišić, Zeid Malkoć, Nidal Krnjić, Aylin Okić, Adna Janjarac, Ishak Haseljić, Leila Zahirović, Hamza Zahirović i Asija Mušinović.
Čestitke svima!
Notra.ba

