
Udruga navijača Dinamo Novi Travnik večeras organizira akciju učlanjenja u zagrebački klub..
Iz Udruge pozivaju na obnovu članstva i učlanjenje, a nakon toga je zakazano i zajedničko gledanje utakmice Europske lige između Dinama i FCSB. Akcija učlanjenja počinje od 20 sati, a vrhunsko druženje je zagarantirano.
Iz Udruge su najavili kako će se tijekom večeri moći kupiti i ulaznice za prvu Plavu noć u Središnjoj Bosni, a koja će se održati u Kiseljaku.
"Dođi, sredi članstvo, ostani na tekmi i budi dio priče koja nikad ne staje! Jer Dinamo nije samo klub, Dinamo je identitet. Vidimo se u Udruzi!", stoji u priopćenju.

Notra.ba

