
Novotravnički mališani ponovno su oduševili na završnici Sportskih igara mladih koje su u proteklom razdoblju održane u Sarajevu, a dominacija Novotravničana je još i veća jer na veliko finale u Split odlaze čak dvije ekipe!
Novotravnički mališani najbolji su bili u igri graničar u kategorijama drugi i treći, četvrti i peti razred, a u velikom finalu ponovno će nastupiti pod svojim prepoznatljivim imenima, "Lavići" i Tihi gromovi".
Ne sumnjamo kako će i na ovoj prestižnoj završnici dati sve od sebe, te svoj Grad još jednom predstaviti u najboljem i najljepšem svjetlu.
Bravo i sretno!


Notra.ba

