
Za dobro druženje uvijek ima vremena.
U Nedjelju je odigrana zanimljiva nogometna utakmica u Zenepićima.
Iako rezultat nije bio u prvom planu, viđena je prava golijada i mnoštvo sjajnih poteza.
Snage su odmjerili mještani Zenepića i Pribilovića.
Nakon utakmice, nastavljeno je lijepo druženje uz glazbu, piće i pečenje.
"Vidimo se uskoro u uzvratnom susretu i ponovnom druženju, sve pohvale za organizaciju"- poručila je neumorna ekipa iz Pribilovića
notra.ba

